Recent Posts

نوستالژی‌های رضا یزدانی در برج میلاد

رضا یزدانی که آخرین حضورش روی صحنه مربوط به پیش از ماه رمضان بوده، قرار است روز سه‌شنبه ۳۰ مردادماه کنسرت «نوستالژی» خود را با اجرای قطعات قدیمی و چند قطعه جدید، در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه ببرد.

این خواننده پاپ-راک بعد از انتشار دهمین آلبومش با نام «درهم» تور کنسرت‌هایش را آغاز کرد و در تهران، شیراز، شهرهای شمالی و جنوبی ایران روی صحنه رفت و حالا قرار است در جدیدترین اجرای صحنه‌ای خود، تعدادی از قطعات آلبوم‌های قدیمی‌اش را اجرا کند.

یزدانی در این کنسرت که با نام «نوستالژی» معرفی و بلیت‌فروشی آن از ابتدای تابستان آغاز شده، قطعاتی از آلبوم‌های قدیمی خود را اجرا خواهد کرد که می‌توان به آلبوم‌های «شهر دل»، «پرنده بی پرنده»، «هیس»، «ساعت ۲۵ شب»، «ساعت فراموشی»، «ساعت‌ها خوابن» و «خاطرات مبهم» اشاره کرد.

او قطعه «عشق ۱۵ سالگی» و همچنین قطعات جدیدی که به‌زودی منتشر می‌شوند و قطعه «پیانیست» که به‌تازگی منتشر و مورد توجه هوادارانش قرار گرفته را نیز در این کنسرت اجرا خواهد کرد. تیم صحنه‌ای ویدئو آرت و دکور متفاوتی را برای این کنسرت در نظر گرفته‌اند که با حال و هوای نوستالژیک قطعات هم‌خوانی دارد.

کنسرت «نوستالژی» رضا یزدانی روز سه‌شنبه ۳۰ تیرماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.