Recent Posts

محسن چاوشی پس از رکورد زدن کتاب جدیدش، گفت: مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است

اولین کتاب شعر محسن چاوشی، خواننده موسیقی پاپ با نام «این عشق هیولایی» پیش از انتشار، با استقبال فراوانی مواجه شده است.

محسن چاوشی در تازه‌ترین فعالیت‌های هنری‌اش کتاب شعر منتشر می‌کند. پیش فروش این کتاب که «این عشق هیولایی» نام دارد، با بیش از ۱۰ هزار تیراژ، با استقبال فراوان مخاطبان این خواننده و آهنگساز مواجه شد. به تازگی پیش فروش چاپ اول تمام شده است.

جالب اینجاست که چاوشی پیش از این در فروش آلبوم موسیقی رکوردها را از آن خود کرده بود و حالا نام او در صنعت نشر بر سرزبان‌ها افتاده است.

اولین کتاب شعر این هنرمند شامل ۳۱ شعر در قالب غزل است که به صورت پیش فروش و ارسال اینترنتی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. چاوشی در دنیای موسیقی، تجربه همکاری با شاعران و ترانه سرایان قدیمی و معاصر بسیاری را در مسیر هنری خود داشته است. وی در این راستا از اشعار مولوی، سعدی، وحشی بافقی، باباطاهر، خیام و شاعران معاصر مانند حسین صفا و فاضل نظری بهره برده است.

محسن چاوشی، خواننده معروف درباره مفاهیم و محتوای کتاب شعر خود خطاب به مخاطبانش گفت: مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است. من از عشق نوشتم و خواستم شما هم “عشق” را بخوانید.

محسن چاوشی که پس از انتشار آخرین آلبوم خود با عنوان «بی نام» در سکوتی طولانی به سر می‌برد، حالا از تفکرات و دغدغه‌هایش در کتاب «این عشق هیولایی» گفت.

این خواننده درباره مفاهیم و محتوای کتاب شعرش گفت: مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است. من از عشق نوشتم و خواستم شما هم «عشق» را بخوانید.

وی درباره استقبال مخاطبان در مرحله پیش فروش اثر بیان کرد: عددها و رکوردها دیگر سال‌هاست که دغدغه من نیست. هنرمند یک مسئولیت اجتماعی و فرهنگی دارد و آن هم خوراک ذهنی و فکری دادن به مردم و مخاطبش است. همیشه سعی کرده‌ام به مخاطب احترام بگذارم و به داشته‌‌هایش بیفزایم. اینکه همراهانی تا این حد فرهیخته و متفکر دارم برای من ارزشی غیرقابل وصف دارد و امیدوارم بتوانم مثل گذشته همپا و همراه با آن‌ها پیش بروم.

نسرین بابایی مدیر انتشارات آفتاب اندیشه که انتشار کتاب شعر چاوشی را برعهده دارد نیز درباره روند انتشار این کتاب گفت: امیدوارم میزبان خوبی برای مخاطبان محسن چاوشی باشیم.

وی درباره نبود نسخه فیزیکی کتاب نیز گفت: فعلا محسن چاوشی تصمیم دارد از طریق فروش اینترنتی کتاب شعرش را ارایه دهد و به مرور پیش بینی فروش نسخه فیزیکی نیز خواهیم داشت که اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیر انتشارات آفتاب اندیشه در پایان بیان کرد: کتاب محسن چاوشی از هفته اول بهمن ماه برای افرادی که در پیش فروش اینترنتی این کتاب شرکت و «این عشق هیولایی» را خریداری کرده‌اند، ارسال خواهد شد.