Recent Posts

در یک ماه اخیر، ۴۸ قطعه موسیقی برای کرونا در مراکز استانی صدا و سیما تولید شده!

در یک ماه اخیر، ۴۸ قطعه موسیقی در مراکز استانی صدا و سیما تولید شده که ۴۰ قطعه از آن مجوز پخش از شبکه‎های سراسری را دریافت کرده‎اند.

بر این اساس و از ۴۸ قطعه مصوب، ۴۰ عنوان موفق به اخذ مجوز پخش از همه شبکه‎های سراسری شده‎اند. همچنین ۲۴ قطعه از این آثار با موضوع مدافعان سلامت، همدلی و مواسات، ماه رمضان و مناسبت‎های رسانه‎ای تولید شده‎اند.
آثار تولیدی مراکز شامل باران مهر مرکز آبادان، طلوع یک بهار، سربازان سفید و یا محبوبی یا الله مرکز اردبیل، بلندای کوه مانشت، سایه‎سار و باغ زندگی مرکز ایلام، روزای خوب، خاک جاویدان و به یاد تو مرکز اصفهان، عاشق سفر مرکز بوشهر، در خیال منی، خدا کند که بیایی، مناجات منظوم امیرالمومنین(ع)، خاک پای تو، اسماءالحسنی، بی تو خزان، سائلان حریمت، عاشق بهار، دیدار بهار، لحظه تحویل سال و یا علی یا عظیم مرکز خراسان رضوی، سمت دریا و شهر تو خراسان شمالی، قله امید مرکز خلیج فارس، خدای من، کشتی نجات، روزهای محرم آمده و وقت افطار مرکز زنجان، مونس و شکوفه بهاری مرکز سمنان، نوروز و نمیروز، نوروز و گلستانی مرکز سیستان و بلوچستان، پرستار مرکز قم، باران لطف یار و یکدل و یکرنگ مرکز کرمانشاه، بهار دل، دلخوشی، نینای نای، کرنا، هجران و همت و جهش مرکز کهگیلویه و بویراحمد، خدا مرکز کیش، قسمت، به تو مشتاقم و هوای عاشقی مرکز گلستان و یکتای عشق استان مرکزی هستند.

تصویرگذاری بر روی چهار قطعه از این آثار برای تولید کلیپ و نماهنگ هم انجام شده و این تولیدات در اختیار شبکه‌های تلویزیونی قرار گرفته‌اند همچنین در نظر است خوانندگان این قطعات در برنامه‌های شبکه‌های مختلف سیما از جمله «ترانه باران» شبکه شما حضور یافته و به صورت زنده به اجرای آثار بپردازد.